***STREFA SUPER MAMY JUŻ DZIAŁA. ZOBACZ KONIECZNIE*** ZABAWKI OGRODOWE JUŻ W OFERCIE NA 2021 ROK! ***
  • Kategorie
  • Szukaj
  • CHI CHI LOVE

Chi-Chi Love dla dzieci 

Które dziecko nie marzy o tym aby posiadać własne, prawdziwe zwierzątko? Oczywiście nie jest tajemnicą, że posiadanie żywego zwierzątka wiąże się z dużą odpowiedzialnością oraz licznymi obowiązkami. Alternatywą są interaktywne zabawki i maskotki z serii Chi-Chi Love, które swoim wyglądem przypominają słodkie zwierzątka, np. uroczego pieska lub króliczka. Dzięki wielu atrakcyjnym funkcjom, zapewniają dzieciom świetną zabawę i błyskawicznie stają się ulubionymi towarzyszami!

Pieski Chi-Chi Love dla dzieci

Seria zabawek Chi-Chi Love od renomowanej marki Simba to duży wybór uroczych zwierzątek, wśród których każdy maluch znajdzie coś dla siebie. Do najbardziej rozpoznawalnych i uwielbianych przez dzieci zabawek z tej serii należą sympatyczne pieski z atrakcyjnymi dodatkami. Miękka i miła w dotyku maskotka może towarzyszyć dziecku podczas wielu zabaw, maluch może ją również zabrać ze sobą na spacer lub w podróż. Dzięki kolorowym ubrankom, pieski prezentują się naprawdę uroczo i z łatwością zdobywają sobie sympatię każdego dziecka. 

Ogromnym zainteresowaniem wśród małych dziewczynek cieszą się słodkie pieski Chi-Chi Love ze stylową torebką dołączoną do zestawu. Torebka jest dopasowana swoimi wymiarami do rozmiaru pieska, a zatem z powodzeniem może służyć do wygodnego przenoszenia oraz przechowywania zabawki. 

Interaktywne pieski Chi-Chi Love dla dzieci

W ofercie marki Simba możemy również znaleźć interaktywne pieski o rozbudowanej funkcjonalności. Do zabawek dołączony jest pilot umożliwiające sterowanie. Interaktywne pieski Chi-Chi Love potrafią między innymi chodzić, szczekać i merdać ogonkiem, zapewniając w ten sposób dziecku wiele możliwości zabawy. Wyposażone w liczne funkcje, interaktywne zwierzątko to świetny pomysł na prezent dla malucha który marzy o prawdziwym zwierzątku, ale z określonych powodów nie może go mieć.

Sprawdzone zabawki od renomowanego producenta

Doskonale rozpoznawalna marka Simba może pochwalić się międzynarodową renomą i wieloletnim doświadczeniem w zakresie produkcji wysokiej jakości zabawek dla dzieci. Obecnie ta niemiecka firma należy do największych europejskich producentów z branży dziecięcej i dostarcza na rynek szeroką gamę zabawek uwielbianych przez dzieci. Jedną z popularnych serii stworzonych przez tę właśnie markę są maskotki Chi-Chi Love. Zabawki z tej serii charakteryzują się starannym i drobiazgowym wykonaniem i co ważne, są wykonane z bezpiecznych, przyjemnych w dotyku tkanin. Dzięki temu stanowią odpowiedni wybór dla każdego malucha! 

Specjalnie dla dzieci które kochają słodkie zwierzaki, w naszym sklepie przygotowaliśmy duży wybór atrakcyjnych zabawek z serii Chi-Chi Love od renomowanej marki Simba. Te przesympatyczne i urocze zwierzątka błyskawicznie zjednają sobie sympatię Twojej pociechy i wywołają szeroki uśmiech radości!

  • Sklep zamknięty

​Sklep nieczynny do odwołania. Przepraszamy