***STREFA SUPER MAMY JUŻ DZIAŁA. ZOBACZ KONIECZNIE*** ZABAWKI OGRODOWE JUŻ W OFERCIE NA 2021 ROK! ***
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Dla niemowląt

Najlepsze zabawki dla niemowlaka

Pierwszy rok życia dziecka to czas niezwykle intensywnego i błyskawicznego rozwoju. Każdy miesiąc przynosi nowe umiejętności oraz przełomowe odkrycia w życiu maluszka. Rodzice mogą na wiele sposobów wspierać swoją pociechę w rozwoju, na przykład poprzez aktywną zabawę oraz wybieranie zabawek, które pomagają dziecku w rozwijaniu swoich umiejętności.
Nasz sklep zapewnia szeroki asortyment zabawek dla dzieci już od najmłodszych lat życia. Oferujemy najlepsze zabawki dla niemowlaka od producentów o sprawdzonej renomie, takich jak Fisher Price, Smily Play, Alexander oraz wielu innych. Bogata oferta sklepu Hocky-Klocky pozwoli  Ci wybrać idealne zabawki dla swojej pociechy! W tej kategorii znajdziesz artykuły odpowiednie dla dzieci już od pierwszych tygodni życia. Sympatyczne zawieszki, pozytywki, projektory i inne produkty z naszego sklepu budzą ciekawość maluszka i wspierają u niego rozwój podstawowych zmysłów, w tym przede wszystkim wzroku, słuchu oraz dotyku.

Pierwsze zabawki dla noworodka

Już kilkutygodniowe noworodki z zainteresowaniem obserwują otaczający je świat i skupiają wzrok na przedmiotach, które wzbudziły ich ciekawość. To idealny czas na zakupienie pierwszych zabawek dla maluszka. Najlepiej aby były to produkty o zróżnicowanej teksturze oraz miłych, przyjemnych dla dziecka motywach. Świetnym pomysłem są np. wykonane z miękkich materiałów pozytywki, które dzięki łagodnym melodiom uspokajają noworodka i ułatwiają mu zaśnięcie. Inną atrakcyjną propozycją dla noworodków są specjalne projektory, które wyświetlają barwne obrazki i odtwarzają przyjemną muzykę sprzyjającą snu. 

Zabawki rozwojowe dla niemowląt

W trosce o dynamiczny i zdrowy rozwój swojego dziecka, warto wybierać dla niego zabawki, które pomogą mu poszerzać swoją wiedzę oraz umiejętności już od pierwszych miesięcy życia. W naszej ofercie znajdziesz sprawdzone zabawki rozwojowe dla niemowląt – wielofunkcyjne zawieszki, sortery, kostki edukacyjne, pierwsze układanki, a także znacznie więcej! Dbamy o to, aby zapewniać bogaty i zróżnicowany asortyment, który dopasuje się do zainteresowań każdego maluszka.  Stawiamy na artykuły pochodzące od sprawdzonych producentów, które gwarantują Twojemu dziecku bezpieczną zabawę.

Tanie zabawki dla niemowlaka

Czy najlepsze zabawki dla niemowlaka muszą oznaczać kosztowny wydatek? W naszym sklepie znajdziesz wysokiej jakości produkty w różnym zakresie cenowym. Oferujemy tanie zabawki dla niemowlaka, które przyniosą każdemu maluszkowi mnóstwo radości, a jednocześnie nie nadwyrężą  Twojego portfela. Wśród wielu zabawek w atrakcyjnych cenach z pewnością znajdziesz idealny produkt również dla swojego dziecka! Nasz sklep udowadnia, że najlepsze zabawki dla niemowlaka wcale nie muszą być drogie. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

  • Sklep zamknięty

​Sklep nieczynny do odwołania. Przepraszamy