***STREFA SUPER MAMY JUŻ DZIAŁA. ZOBACZ KONIECZNIE*** ZABAWKI OGRODOWE JUŻ W OFERCIE NA 2021 ROK! ***
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Klocki

Klocki dla dzieci

Dla żadnego rodzica nie jest tajemnicą, że klocki wspierają rozwój dziecka w wyjątkowo szerokim zakresie. Znakomicie wpływają na rozwój kreatywności oraz dziecięcej wyobraźni, a dodatkowo stanowią trening koncentracji, cierpliwości oraz wytrwałości. Tworzenie rozmaitych konstrukcji z klocków rozwija zdolności manualne oraz koordynacje wzrokowo-ruchową. A zatem istnieje wiele powodów, dla których warto zachęcać dziecko do zabawy klockami!

W naszym sklepie dysponujemy szeroką gamą atrakcyjnych zestawów klocków LEGO, które przypadną do gustu każdemu dziecku. Układanie najróżniejszych konstrukcji to wciągająca zabawa dla młodszych, jak również starszych dzieci. Duże zestawy klocków mogą zapewnić kreatywne zajęcie całej rodzinie.

Klocki LEGO Duplo dla najmłodszych

Z myślą o najmłodszych użytkownikach, firma LEGO przygotowała specjalną serię klocków Duplo, które charakteryzują się zaokrąglonymi krawędziami oraz większym rozmiarem niż doskonale znane, standardowe klocki tej firmy. Klocki LEGO Duplo są skierowane do dzieci już od 18 miesiąca życia. Zostały zaprojektowane w taki sposób, aby nawet najmłodsi użytkownicy nie mieli problemu z ich układaniem. Niektóre klocki z zestawów LEGO Duplo posiadają dodatkowo symbole cyfr, które mogą służyć do nauki liczenia. Klocki świetnie sprawdzą się podczas dni niepogody, skutecznie przeganiając nudę. To świetna zabawka połączona z nauką!

Zestawy LEGO dla każdego dziecka

Starszym dzieciom z pewnością spodobają się atrakcyjne, niezwykle rozbudowane zestawy klocków LEGO z popularnych serii, np. zestawy LEGO City, klocki LEGO Ninjago, LEGO Technic i wiele innych. Nasza oferta obejmuje również kolorowe zestawy z serii LEGO Friends skierowane do dziewczynek. Każde dziecko, niezależnie od zainteresowań, może tu znaleźć coś dla siebie! Układanie rozbudowanych konstrukcji z klocków rozwija u dziecka cierpliwość, wytrwałość, koordynacje wzrokową, a dodatkowo pobudza wyobraźnię. Możliwość rozbudowy o kolejne zestawy pozwala jeszcze bardziej uatrakcyjnić zabawę i zapewnia rozrywkę na długie godziny. 

Atrakcyjne zestawy klocków LEGO dla dzieci w różnym wieku

Wyjątkowo rozbudowany asortyment klocków LEGO w naszym sklepie odpowiada na oczekiwania każdego dziecka. Rozbudowane zestawy klocków LEGO City, LEGO Ninjago, unikalne klocki z motywem Super Mario, a może klocki z kultowym już Harrym Potterem? Jesteśmy przekonani, że każde dziecko znajdzie u nas atrakcyjną propozycję dla siebie. Oryginalne zestawy klocków LEGO to gwarancja doskonałej, wielogodzinnej rozrywki dla młodszych, jak również starszych użytkowników!

Misją sklepu Hocky-Klocky jest dostarczanie sprawdzonych zabawek dla każdego dziecka. Stawiamy na marki o sprawdzonej renomie, które gwarantują wysoką jakość i spełniają obowiązujące normy w zakresie bezpieczeństwa.

  • Sklep zamknięty

​Sklep nieczynny do odwołania. Przepraszamy