***STREFA SUPER MAMY JUŻ DZIAŁA. ZOBACZ KONIECZNIE*** ZABAWKI OGRODOWE JUŻ W OFERCIE NA 2021 ROK! ***
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Klocki

Klocki dla dzieci w różnym wieku

Nie ma chyba drugiej zabawki, która wspiera rozwój dziecka w tak wielu kierunkach, jak zestawy klocków do układania! Kreatywne zestawy klocków pozwalają dzieciom uwolnić pokłady wyobraźni i poczuć się jak prawdziwy inżynier, architekt oraz budowniczy w jednym. Układanie klocków rozwija u dzieci kreatywność, cierpliwość oraz koncentrację, a dodatkowo ma znakomity wpływ na rozwój manualny maluchów.

W tej kategorii przygotowaliśmy bogaty asortyment klocków, które spodobają się każdemu małemu konstruktorowi. Nasza oferta obejmuje atrakcyjne zestawy stworzone z myślą o najmłodszych, jak również nieco starszych użytkownikach. U nas możesz wybrać najlepsze klocki również dla swojego dziecka!

Klocki dla chłopców

Wielu małych chłopców potrafi spędzać mnóstwo czasu na budowaniu skomplikowanych konstrukcji z klocków. Mając to na uwadze, wzbogaciliśmy ofertę naszego sklepu o duże zestawy klocków konstrukcyjnych, które umożliwiają tworzenie nawet najbardziej wymyślnych budowli, jakie przyjdą na myśl Twojemu dziecku. W ofercie posiadamy atrakcyjne klocki dla chłopców o różnych kształtach i kolorach. Oferujemy także specjalne zestawy klocków, które ze względu na duży rozmiar oraz brak ostrych krawędzi są odpowiednie nawet dla mniejszych dzieci. W przypadku najmłodszych maluchów polecamy miękkie, bezpiecznie klocki piankowe w wielu żywych kolorach, które są odpowiednie już dla rocznego malucha. To najlepszy wybór dla dzieci, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z zestawami klocków!

Klocki kreatywne dla dzieci

Pomijając tradycyjne klocki konstrukcyjne, w naszym sklepie znajdziesz również oryginalne klocki o rozmaitych kształtach oraz kolorach, które jeszcze bardziej rozbudzą dziecięcą wyobraźnię oraz kreatywność. Z pomocą naszych zestawów Twoje dziecko może zbudować atrakcyjny pojazd do zabawy, maszynę budowlaną, samolot, statek, dom, a także wiele innych ciekawych konstrukcji. Wśród licznych produktów dostępnych w tej kategorii, każdy maluch znajdzie taki zestaw klocków, który najlepiej dopasuje się do jego indywidualnych zainteresowań oraz oczekiwań.

Wybierz sprawdzone klocki od najlepszych producentów

W naszym sklepie możesz znaleźć szeroki wybór klocków renomowanych marek takich jak Wader, Ecoiffier oraz Cobi. Dbamy o to, aby dostarczać wyłącznie sprawdzone produkty – takie, które gwarantują długotrwałą żywotność i mogą służyć dziecku podczas niezliczonych zabaw. Zależy nam na bezpieczeństwie dzieci, dlatego stawiamy na producentów cieszących się renomą i pozytywnymi opiniami wśród klientów.  Hocky-Klocky to sklep stworzony z pasją i zaangażowaniem. Dostarczamy niezwykle bogaty i zróżnicowany asortyment odpowiadający na potrzeby maluchów w różnym wieku. U nas znajdziesz duży wybór sprawdzonych zabawek przeznaczonych dla małych, jak również dużych dzieci.

  • Sklep zamknięty

​Sklep nieczynny do odwołania. Przepraszamy