***STREFA SUPER MAMY JUŻ DZIAŁA. ZOBACZ KONIECZNIE*** ZABAWKI OGRODOWE JUŻ W OFERCIE NA 2021 ROK! ***
  • Kategorie
  • Szukaj
  • PLAYMOBIL

Zabawki Playmobil

Dzieci podczas zabaw uwielbiają naśladować swoich rodziców, a także bawić się w wykonywanie różnych „dorosłych” zawodów. Wcielając się w najróżniejsze role, mali odkrywcy zdobywają wiele nowych umiejętności - rozwijają kreatywność, zdolności manualne, a także kształtują umiejętności społeczne, co z pewnością przyda im się w przyszłości! Seria zabawek Playmobil pozwala dzieciom wcielać się w różne role – lekarza, weterynarza, kierowcy, policjanta, strażaka, pracownika budowy itp. W naszym sklepie oferujemy duży wybór zabawek Playmobil dla chłopców, jak również dla dziewczynek. 

Atrakcyjne zabawki Playmobil dla każdego dziecka

Playmobil to rozbudowany wachlarz zabawek niemieckiej produkcji. Starannie zaprojektowane, wykonane z solidnych tworzyw zabawki charakteryzują się znakomitą trwałością i odpornością na uszkodzenia. Dzięki temu Twoje dziecko może bawić się figurkami wiele razy bez obawy, że zostaną one uszkodzone podczas zabawy. Szeroka gama atrakcyjnych zestawów o bogatej kolorystyce przypadnie do gustu każdemu maluchowi. Zestawy z figurkami zapewniają wiele możliwości atrakcyjnej zabawy, rozwijają dziecięcą wyobraźnię i kreatywność, a także wspierają rozwój manualny. Dodatkowe akcesoria wchodzące w skład zestawów jeszcze bardziej wzbogacają zabawę.

Playmobil zestawy dla chłopców

Kolorowe zestawy figurek z łodzią podwodną, atrakcyjnym motocyklem, helikopterem lub szybowcem policyjnym natychmiast przypadną do gustu każdemu chłopcu! Playmobil posiada bogatą ofertę wyjątkowych zestawów z figurkami, które dostarczą dziecku wiele pomysłów na kreatywną zabawę. Zestawy są przeznaczone dla dzieci w wieku od 4 lat. Starannie wykonane akcesoria i dodatki sprawiają, że zabawa staje się jeszcze ciekawsza i bardziej wciągająca!

Playmobil dla dziewczynek 

W szerokiej ofercie Playmobil nie zabrakło również atrakcyjnych zestawów do zabawy, które przypadną do gustu zwłaszcza dziewczynkom. Urocza księżniczka z flamingiem, dziewczynka z kotkami oraz bogato wyposażony salon sukien ślubnych to unikalne zestawy z figurkami które wyróżniają się ciepłą, łagodną kolorystyką i tematyką idealnie wpisującą się w gusta małych dziewczynek. Barwny zestaw do zabawy z dodatkowymi akcesoriami z pewnością sprawi dziecku wiele radości i przegoni nudę na długi czas! 

Wybierz atrakcyjne zabawki dla swojego dziecka

Wyjątkowe zestawy Playmobil to sprawdzony wybór dla każdego malucha, który lubi kreatywne zabawy! Figurki odznaczają się starannie wykonanymi detalami i żywą kolorystyką, dzięki czemu błyskawicznie zdobywają sympatię dzieci. W naszym sklepie przygotowaliśmy bogaty asortyment atrakcyjnych zestawów Playmobil, które zapewnią Twojemu dziecku świetną zabawę i pozwolą mu uwolnić pokłady wyobraźni. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz najlepsze zabawki dla swojej pociechy!

  • Sklep zamknięty

​Sklep nieczynny do odwołania. Przepraszamy