***STREFA SUPER MAMY JUŻ DZIAŁA. ZOBACZ KONIECZNIE*** ZABAWKI OGRODOWE JUŻ W OFERCIE NA 2021 ROK! ***
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Wózki dla lalek

Wózki dziecięce dla lalek

Niemal każda mała dziewczynka posiada w swojej kolekcji zabawek co najmniej jedną lalkę, którą otacza troskliwą opieką niczym własne dziecko. Lalka może towarzyszyć dziewczynce w każdym miejscu, będąc niezastąpionym przyjacielem i ułatwiając radzenie sobie w trudnych chwilach. 

Z myślą o dziewczynkach które lubią bawić się w mamę i zajmować się swoimi lalkami, w naszym sklepie oferujemy atrakcyjne wózki dziecięce dla lalek o zróżnicowanej stylistyce.  Posiadamy duży wybór wózków o bogatej kolorystyce, które wzbudzą zachwyt u niejednej dziewczynki i doskonale spełnią swoją funkcję podczas licznych zabaw i spacerów z ulubioną lalką. Wśród nich z pewnością znajdziesz model, którzy przypadnie do gustu również Twojemu dziecku!

Wózki głębokie dla lalek

Dostępne w naszym sklepie wózki głębokie dla lalek zgrabnie imitują prawdziwe wózki dla noworodków i podobnie jak one, zostały wyposażone w głęboką gondolę. Tego rodzaju wózki doskonale sprawdzają się do przewożenia małych lalek lub innych, ulubionych zabawek Twojej pociechy. Niektóre modele zostały wzbogacone dodatkowymi akcesoriami takimi jak praktyczna torba oraz pościel, dzięki którym zabawa staje się jeszcze ciekawsza i atrakcyjniejsza.

Atrakcyjne spacerówki dla lalek

Oferta naszego sklepu obejmuje zarówno wózki głębokie, jak i funkcjonalne spacerówki dla lalek. Możesz u nas znaleźć kolorowe, solidnie zaprojektowane spacerówki na trzech lub na czterech kołach. Pokryte miękką tkaniną siedzisko nadaje wózkowi wygląd prawdziwej spacerówki.

Dodatkowo w naszym sklepie oferujemy również wielofunkcyjne wózki 3w1, które łączą w sobie funkcję wózka głębokiego i spacerówki. Taki model proponuje między innymi marka Maxi Cosi, która jest znana rodzicom za sprawą wysokiej jakości fotelików samochodowych. 

Sprawdzone wózki dla lalek w sklepie Hocky-Klocky

Produkty z naszej oferty charakteryzują się stabilną konstrukcją, a dzięki dużym kołom są łatwe i wygodne do prowadzenia. Z powodzeniem mogą służyć do zabawy nie tylko w warunkach domowych, ale również na zewnątrz. Wiele z nich zostało wyposażonych w przydatne funkcje, np. skrętne koła, a także możliwość regulacji rączki i budki. W naszym sklepie oferujemy wózki dla lalek od znanych producentów, takich jak Smoby, Maxi-Cosi oraz Wader. Posiadamy wiele modeli wózków w różnych kolorach oraz stylach, które odpowiedzą na oczekiwania każdej dziewczynki. 

Sklep Hocky-Klocky dysponuje bogatą ofertą zabawek dla wszystkich dzieci, niezależnie od wieku oraz zainteresowań. Dostarczamy duży wybór wysokiej jakości artykułów od renomowanych producentów specjalizujących się w branży dziecięcej. U nas możesz znaleźć sprawdzone zabawki, które wywołają zachwyt u Twojej pociechy i zapewnią jej wiele chwil radosnej, beztroskiej zabawy. Skorzystaj z naszej szerokiej oferty i spraw swojemu dziecku niesamowitą radość!

  • Sklep zamknięty

​Sklep nieczynny do odwołania. Przepraszamy