***STREFA SUPER MAMY JUŻ DZIAŁA. ZOBACZ KONIECZNIE*** ZABAWKI OGRODOWE JUŻ W OFERCIE NA 2021 ROK! ***
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Zabawki Wodne

Zabawki wodne dla dzieci

Dla większości dzieci, beztroskie zabawy w wodzie mogłyby nie mieć końca. W naszym sklepie nie zabrakło atrakcyjnych zabawek wodnym, dzięki którym chwile spędzone w przydomowym ogrodzie mogą stać się dla Twojej pociechy wyjątkową przygodą! Rozbudowany tor wodny, zbiornik z psikawką, a może wielofunkcyjny basenik z kolorowymi piłeczkami? Każde dziecko, bez względu na swój wiek, może tu wybrać coś dla siebie! Stawiamy na sprawdzonych producentów, dzięki czemu możesz mieć pewność, że u nas znajdziesz zabawki najlepszych marek na rynku. 

Zabawki do kąpieli dla niemowląt

Niemowlęta z reguły uwielbiają spędzać wiele czasu w kąpieli. Nie ma w tym zresztą nic dziwnego, ponieważ kąpiel w wodzie zapewnia im poczucie bezpieczeństwa. Kąpiel stanie się jeszcze przyjemniejsza, jeśli sprawimy dziecku atrakcyjne zabawki do wody. Jedną z takich zabawek jest atrakcyjny tor wodny, który można umieścić np. w wannie lub na trawie w ogrodzie. Zabawkowy tor wodny z licznymi atrakcjami wywoła u dziecka wiele radości i doskonale się sprawdzi u maluchów w różnym wieku. 

Zabawki wodne do ogrodu

Czas spędzony na świeżym powietrzu jest dla każdego dziecka bezcenny. Aktywna zabawa na dworze dostarcza maluchowi solidną dawkę ruchu, poprawia kondycję fizyczną, rozwija zręczność, a dodatkowo wspiera odporność.  To wszystko sprawia, że warto zachęcać swoje dziecko do spędzania większej ilości czasu na dworze. Z tą myślą włączyliśmy do naszej oferty atrakcyjne zabawki wodne do ogrodu, które wręcz idealnie spełniają swoją rolę podczas gorących letnich dni. Jednym z takich produktów jest kolorowy basenik z piłeczkami od Little Tikes, które przyniesie ochłodę i orzeźwienie w trakcie upałów, a przy okazji dostarczy wiele pomysłów na atrakcyjną zabawę. 

Inną propozycją, która spodoba się zwłaszcza chłopcom, jest zbiornik z psikawką oraz z regulacją siły strumienia, zaprojektowany przez znaną markę Simba. Zabawkę zdobią motywy z popularnej wśród dzieci bajki Strażak Sam, co sprawia, że produkt prezentuje się jeszcze atrakcyjniej. Zbiornik z psikawką umożliwi dziecku zabawę w małego strażaka, może również służyć do oblewania się wzajemnie wodą podczas upalnych dni. 

Atrakcyjne zabawki wodne dla każdego dziecka

Każde dziecko ma swoje własne, indywidualne zainteresowania oraz pomysły na zabawę. Aby sprostać oczekiwaniom każdego malucha, w naszym sklepie zapewniamy zróżnicowany asortyment zabawek skierowanych do dzieci w różnym wieku. Bogata paleta atrakcyjnych, wyselekcjonowanych produktów odpowie na oczekiwania każdego dziecka, dostarczając mu wiele pomysłów na wciągającą zabawę.

Dbamy o to, aby w skład naszej oferty wchodziły wyłącznie sprawdzone zabawki pochodzące od renomowanych producentów. Zabawki które możesz znaleźć w naszym sklepie to produkty które spełniają wymagane normy oraz posiadają certyfikaty świadczące o ich bezpieczeństwie. Oferujemy zabawki takich marek jak Little Tikes, Wader oraz Simba, które wyróżniają się wysoką jakością wykonania, trwałością oraz funkcjonalnością. Wyjątkowe zabawki wodne z naszej oferty to sprawdzony wybór dla Twojej pociechy!

  • Sklep zamknięty

​Sklep nieczynny do odwołania. Przepraszamy