***STREFA SUPER MAMY JUŻ DZIAŁA. ZOBACZ KONIECZNIE*** ZABAWKI OGRODOWE JUŻ W OFERCIE NA 2021 ROK! ***
  • O nas

Witaj w Hocky-Klocky!

Cieszymy się, że jesteś w naszym sklepie. Nie jesteśmy wielką korporacją, ludźmi w białych koszulach i krawatach, ale zwykłymi osobami jakie codzienie mijasz na ulicy. Po prostu - zwykła, prosta, polska firma rodzinna. Na początek chcielibyśmy się przedstawić. Oto nasza drużyna:

received_2286604651636801.jpeg
 
Agnieszka– szefowa- szyja, która kręci głową- mama Weroniki i Kacpra.
Paweł– tata, wspomniana wyżej głowa, pomysłodawca całego zamieszania, ogarnia całość.
Weronika– studentka Politechniki Wrocławskiej, nieoceniona pomoc w prowadzeniu sklepu. Mimo, że obecnie zainteresowania idą w kierunku ochrony środowiska, to wielki sentyment do lalek Barbie i Annabel pozostał. Ogromna miłośniczka zwierząt.
Kacper– trzecioklasista szkoły podstawowej,  ekspert w naszym sklepie. Znawca przede wszystkim klocków LEGO. Wielki fan gier.  

To tak krótko o nas.
Podsumowując, uwielbiamy wszystko co związane jest z dobrą zabawą. W naszym sklepie znajdziesz zabawki najlepszych producentów, ale przede wszystkim zabawki i akcesoria bezpieczne dla Twojej pociechy.  W ofercie mamy ponad 15 000 produktów od 165 producentów, więc jest z czego wybierać. 

Życzymy Państwu udanych zakupów i mamy nadzieje, że znajdziecie tutaj wszystko czego potrzebuje  Wasz maluch, aby  jego  dzieciństwo było niezapomniane.

Jeżeli będziecie mieć Państwo pytania, zachęcam do kontaktu mailowego na adres kontakt@hocky-klocky.pl (forma preferowana) lub telefonicznie na nr 737 171 052  w godzinach 09.00-17.00

Agnieszka, Paweł, Weronika i Kacper 
Hocky-Klocky :-)
 
  • Sklep zamknięty

​Sklep nieczynny do odwołania. Przepraszamy